Zeptejte se nás na váš termín, rádi vám na vše odpovíme.

O domě

Dům je situován v krásné zahradě ve svahu, do které je otevřena obytná terasa. V dolní části zahrady je k dispozici kruhový nadzemní bazén průměr 5 metrů. V zahradě jsou pro pobyt dětí připraveny různé herní prvky a nové pískoviště. Na terase je  příjemné posezení pro ideální relaxaci a večerní grilování. Pobyt je možný i s vašimi menšími čtyřnohými miláčky, za které však majitel nese plnou zodpovědnost. Wifi připojení je po celém domě i zahradě k dispozici. Parkování je možné za bránou na vlastním pozemku.

V domě je luxusně vybavený obývací pokoj s TV, plně vybavená kuchyň (lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba s grilem, varná konvice, kávovar, jídelní stůl pro 6 osob, sendvičovač a další kompletní kuchyňské vybavení), 2x toaleta, 1x koupelna s vanou, 1x sprchový kout, nová automatická pračka s bublinkovou technologií.

Vytápění je zajištěno pomocí elektrického ústředního topení. Teplá voda je připravována v samostatném elektrickém zásobníku.
K ubytování hostů slouží 2 samostatné podlaží.

V prvním podlaží  je umístěn 1 pokoj s manželským lůžkem, komodou, stolem a židlemi  a oddělený pokoj ve výklenku se samostatným lůžkem a komodou. V prostoru je dále vestavěná skříň, koupelna se sprchovým koutem s WC + nočník a místnost s automatickou pračkou.

Ve druhém podlaží je umístěn 1. pokoj (Slunečnice) s manželským lůžkem, nočními stolky a velkou vestavěnou skříní, 2. pokoj (Levandule) s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, nočními stolky, úložný prostor na stěně, dětský koutek.

V prostoru druhého podlaží je umístěn otevřený obývací prostor, sedací souprava (bílá kůže), TV a dětský koutek.

Dále je zde samostatná kuchyně s jídelním stolem (vybavení viz. výše), dětskou židličkou a koupelna s vanou a WC + nočník.

 
  • Ikonka
  • Ikonka
  • Ikonka
  • Ikonka
  • Ikonka